PISZĄ O NAS: e-hotelarz.pl

Na stronie najstarszego i najpopularniejszego serwisu branży hotelarskiej znaleźć można krótką wzmiankę o naszym Radisson Blu Resort powstającym w urokliwym Międzywodziu.

Popyt na usługi hotelowe w Polsce od kilku lat ma tendencję wzrostową, dzięki temu hotele znanych na świecie marek coraz chętniej rozbudowują swoje portfolio w środkowo-wschodniej Europie, w tym także w Polsce. Dla przykładu Radisson Hotel Group do 2025 r. na terenie naszego kraju będzie liczyć 23 obiekty (obecnie 17.) , działające pod różnym brandem (Radisson, Radisson Collection, Radisson Blu, Park Inn by Radisson, Radisson RED oraz Radisson Individuals) w różnych sektorach- od średniego do luksusowego.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych segmentów marki jest Radisosn Blu. Hotele działające pod tym brandem mają ugruntowaną renomę i cieszą się niesłabnącą bardzo dobrą opinią. Na końcówkę 2022 mieliśmy w  Polsce 10 obiektów tego typu (kilka na etapie budowy), które razem oferują ponad 2600 pokoi.  Jednym z powstających hoteli sygnowanych nazwą “Radisson Blu” jest nasz obiekt powstający w nadmorskim Międzywodziu. 

Cały artykuł znajduje się tutaj: https://www.e-hotelarz.pl/artykul/79653/w-miedzywodziu-powstanie-radisson-blu-resort-w-condo/


Zapytaj o zakup apartamentu

lub

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić Ci ofertę.

INFORMACJA O ADMINISTRATORZE DANYCH Administratorem danych osobowych jest Sea Invest Gabryjelski Kocwa Sp.j. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Pawła Włodkowica 4, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000874171, REGON 38772381, NIP 8971886743
Szukasz apartamentów inwestycyjnych?
Poznaj naszą drugą inwestycję nad morzem.