PISZĄ O NAS: salebiznesowe.pl

W Międzywodziu powstanie Radisson Blu Resort, tym samym Radisson Hotel Group poszerzy swoje portfolio nad polskim morzem. Będzie to już 10. hotel pod marką Radisson Blu Resort w Polsce”.

Zróżnicowany profil usługowy Radisson Hotel Grupy w Polsce składa się, na ten moment, z 17 hoteli działających w segmencie od średniego do luksusowego. Ta różnorodność sprawia, że marka jest odporna i dobrze przygotowana na zmieniające się potrzeby podróżnych. Infrastruktura hotelowa sieci ściśle odpowiada wzrastającym wymaganiom turystów, nowe obiekty powstają w wypoczynkowych kurortach, oferują szereg atrakcji i udogodnień zapewniając obiektom niesłabnące obłożenie w sezonie, jak i poza nim. Powstający w określanych przez standardy marki hotel w Międzywodziu będzie pierwszym obiektem pięciogwiazdkowym w tej miejscowości oraz jednym z nielicznych w okolicy.

W ofercie hotelu znajdą się m.in. 2 baseny, rozbudowana strefa Wellness & SPA, dobrze wyposażona siłownia oraz strefa dla dzieci. Za dodatkowy atut inwestycji można przyjąć obecność 2 restauracji oraz dużego garażu.

Pełny artykuł można znaleźć na: https://www.salebiznesowe.pl/obiekty-w-budowie/radisson-blu-resort-miedzywodzie

Zapytaj o zakup apartamentu

lub

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić Ci ofertę.

INFORMACJA O ADMINISTRATORZE DANYCH Administratorem danych osobowych jest Sea Invest sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Pawła Włodkowica 4, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0001066628 REGON 38772381, NIP 8971886743
Szukasz apartamentów inwestycyjnych?
Poznaj naszą drugą inwestycję nad morzem.